Adana Demirspor'da Balotelli bilmecesi

Mario Balotelli'nin Adana Demirspor tesislerinde takım arkadaşı Yunus Akgün'e saldırdığı iddia edildi. Kulüp Başkanı Murat Sancak, daha sonra bu iddiayı yalanladı.

Haber; Türkiye, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Adana Demirspor'da Balotelli bilmecesi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Mayıs 2022 10:12
Son güncelleme 14 Mayıs 2022 10:25
Mario Balotelli diye yazılır, olaylarıyla gündem olur. Gittiği her kulüpte disiplinsiz davranışlarıyla dikkat çeken İtalyan oyuncunun formasını giydiği Süper Lig ekibi Adana Demirspor'daki macerası kısa sürdü.

Türkiye gazetesinden Ömer Faruk Ünal'ın haberine göre; Tesislerde takım arkadaşı Yunus Akgün'ü tekme tokat döven 31 yaşındaki oyuncu güçlükle sakinleştirildi. Genç ismin yüzünün kan revan içinde kaldığı öğrenildi.

İKİ YILI DAHA VARDI

Adana Demirspor Tesislerinin kapı ve pencerelerine de zarar veren Mario Balotelli için Adana Demirspor yönetimi acil olarak toplandı.

2024'e kadar mukavelesi olmasına rağmen ünlü forvet ile yolların ayrılmasına karar verildi.

Aynı Balotelli'nin 20 gün önce de Adana'da kaldığı otelin kapı ve pencerelerini kırdığı ve disiplinsiz davranışlarına devam ettiği ortaya çıktı. 

MURAT SANCAK YALANLADI

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, daha sonra bu haberi yalanladı.

Murat Sancak, Milliyet'e yaptığı açıklamada "Kesinlikle böyle bir olay yaşanmamıştır. Galatasaray maçı öncesi yapılan bu haberi kınıyorum" dedi. 

Tümü
 Reklam