55 milyon euroluk ret

Napoli Kulübü Başkanı Aurelio De Laurentiis, Edison Cavani için Manchester City'den gelen 55 milyon euroluk teklifi reddetiklerini açıkladı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
55 milyon euroluk ret
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Ocak 2013 12:42
Napoli Kulübü Başkanı Aurelio De Laurentiis, Roma ile oynadıkları ve 4-1 kazandıkları maçın ardından yaptığı açıklamada herkesin peşinde olduğu yıldız oyuncuları Cavani ve takımın genel performansı hakkında açıklamalarda bulundu.

De Laurentiis Cavani için, "O bir şampiyon, dünyanın en iyi 10 oyuncusundan birisi" diyerek yıldız futbolcudan övgüyle bahsetti.

Manchester City'nin Cavani için 55 milyoun euro teklif ettiğini ve teklifi düşünmeden reddettiğini söyleyen Napoli Başkanı, "Şimdi Roma karşısındaki Cavani'ye bakınca ne kadar doğru bir karar verdiğimi tekrar görüyorum, Cavani bizimdir" diyerek ara transfer dönemi için bütün kapıları bir kez daha kapatmış oldu.

Takımla ilgili değerlendirmesinde ise geçen sene bu dönemde 29 puan topladıklarını, bu sene üstüne 10 puan daha koyduklarını (Napoli lige -2 puanla başladı) aktaran kulüp başkanı takımın genel durumundan oldukça memnun olduğunu söyledi.

De Laurentiis sözlerini, "Ligin sonuna daha çok uzun bir yol var. İnişli çıkışlı dönemlerimiz olacaktır ama alabileceğimiz kadar fazla puan toplayacağız" diye sürdürdü.

De Laurentiis, son olarak Balotelli - Cavani takası olabilir mi şeklindeki bir soruya ise, "Balotelli ve Cavani'yi berbaer görmek isterim. Süper ikili olurlar" diyerek şakayla karışık cevap verdi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam