19 Mayıs Stadı'na inceleme

TFF heyeti, Türkiye-Çek Cumhuriyeti maçının oynanacağı Manisa 19 Mayıs Stadı'nda incelemelerde bulundu.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
19 Mayıs Stadı'na inceleme
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Ocak 2013 15:51
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) Manisa'ya gelen 14 kişilik heyet, A Milli Futbol Takımı'nın 6 Şubat'ta Çek Cumhuriyeti ile yapacağı özel maç öncesinde Manisa 19 Mayıs Stadı'nda incelemelerde bulundu.

Milli Takımlar Müdürü Hasan Coşkun yönetimindeki heyet, stadın soyunma odaları, protokol tribünü, basın odaları, yedek kulübe koltukları, stattaki koltukların numaralanma işlemleri, bilişim ve iletişim ile ilgili eksiklikleri yanı sıra protokol tribününe uluslararası maçlarda aranılan normların kazandırılması için yapılması gerekenleri not etti.

Coşkun, gazetecilere yaptığı açıklamada, stattaki eksiklikler için gerekenin yapılacağını belirterek, ''6 Şubat tarihindeki maç için son eksiklikleri gidereceğiz'' dedi.
Heyetle birlikte incelemelerde bulunan TFF Profesyonel Kurul Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Arif Koşar da, 6 Şubat Çarşamba günü oynanacak milli maçla Manisalılar'ın ilk kez milli heyecan yaşayacağını belirterek, ''6 Şubat Çarşamba günü Manisalı ve Egeli futbol severler olarak Milli Takıma tam destek vereceğiz'' diye konuştu.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam