Yeni spor kanalınız SPORMAX

Haber; Basın Bülteni
Abone Ol
Yeni spor kanalınız SPORMAX
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
22 Ağustos 2008 11:46
DIGITURK, yeni yayın dönemine SporMax (kanal No: 78) adlı yepyeni bir spor kanalıyla birlikte giriyor. Sporseverler futbol, basketbol ve dövüş sporları branşlarında dünyanın en prestijli yayınlarını izleme olanağına sahip olacaklar.

Haftada en az 13 futbol karşılaşmasının canlı olarak ekrana geleceği SporMax, dünyanın en prestijli ligi olarak adlandırılan İngiltere Premier Ligi ile test yayınına başladı. SporMax, Eylül ayının ikinci haftasında esas yayını ile futbolseverlerin karşısında olacak. 20 takımın yer aldığı İngiltere Premier Lig maçları DIGITURK PLUS üyelerine HD kalitesiyle sunulacak.

Avrupa futboluna damgasını vurmuş Portekiz Ligi, dünya futbolunun yükselen yıldızı Rusya Ligi ve Dünya Kupası?na abone olan Brezilya Ligi canlı maç yayınlarıyla SporMax futbol içeriğinde yer alıyor. Ayrıca İtalya, Almanya, Hollanda ve Fransa lig özetleri de DIGITURK?te olacak.

Digiturk, futbolun yanı sıra basketbol izleyicilerinin de buluşma noktası olacak. SporMax, geniş basketbol içeriği ile  basketbolserverlerin ilgi odağı olacak.

Televizyon izleyicilerinin büyük beğeni ile takip ettikleri kick boks, boks ve çeşitli dövüş sporları da SporMax yayın akışında yer alacak.
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ