Webo açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un golcü oyuncusu Pierre Webo'nun transferi için borsaya açıklama yaptı.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Webo açıklaması
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
30 Ocak 2013 14:38
Fenerbahçe Kulübü, Emre Belözoğlu'nun ardından bir transfer girişimi için resmi açıklama yaptı. Sarı-laciverliletlier bu kez Pierre Webo'yu borsaya bildirdi.

Sarı-lacivertlilerin borsaya yaptığı açıklamada, "İBB oyuncusu Pierre Webo'nun transferi için görüşmelere başlanmıştır" denildi. İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile görüşmelerini sürdüren Fenerbahçe'nin kısa bir süre içerisinde transferi resmen bitirmesi bekleniyor.

Öte yandan Fenerbahçe'nin bu transfer için İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a 3 milyon euro vereceği ve Webo ile de 2,5 yıllık sözleşme imzalayacağı öğrenildi. 

Fenerbahçe'nin borsaya yaptığı açıklama öncesinde konuşan İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Çağatay Kalkancı, Webo'nun transferi için Fenerbahçe ile görüşüyoruz. Webo'nun mutlu olması bizim de mutlu olmamız lazım. Webo da 'Kulübüm de mutlu olur, ben de mutlu olursam izin isterim' der her zaman. Oyuncuların hepsi büyük takımlarda oynamak istiyor. Ücret konusunda mantıklı bir noktaya gelirsek transferde sıkıntı olmaz" açıklamasını yapmıştı.

18 EKİM 2011
SPORX'İN WEBO İLE YAPTIĞI ÖZEL RÖPORTAJ
TIKLAYINGÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam