Valerien Ismael'den yönetime sözleşme yanıtı

Beşiktaş'ta yönetimin kendisine güvence verdiği ve yeni sözleşme fikrini sunduğu Valerien Ismael, sözleşme teklifini Dünya Kupası arasında düşünecek.

Haber; Sabah, Fotoğraf; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Valerien Ismael'den yönetime sözleşme yanıtı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Eylül 2022 12:59
Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael son dönemdeki tartışmalar sonrası hem Başkan Ahmet Nur Çebi'nin desteğini aldı hem de yeni sözleşme teklifini sözlü olarak duymuş oldu.

Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleşen zirvede, Çebi'nin, Fransız hocaya "Eleştirilere kulak asma, biz arkandayız. Sana ve ekibine güveniyoruz, birlikte şampiyon olacağız. İstersen sezon sonu biten sözleşmeni de uzatalım" dediği kaydedildi. Bu destek karşısında mutlu olan 46 yaşındaki hocanın, kendisine duyulan güveni boşa çıkarmamak için daha da hırslandığı belirtildi.

ISMAEL'IN ACELESİ YOK

Sözleşme konusunda acele etmeyen Valerien Ismael'in yanıtı ise, "Sözleşme bir kağıttan ibaret. Beşiktaş'ta tek geçerli şey başarı. Şampiyonluk yolunda desteğiniz ve güveniniz için teşekkür ederim. Öncelikle derbiyi kazanıp çıkışa geçmek istiyoruz. Sözleşme konusunu Dünya Kupası arasında konuşabiliriz" şeklinde oldu.

Valerien Ismael yönetimindeki Beşiktaş, Süper Lig'de çıktığı 7 maçta 14 puan topladı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam