Usain Bolt'a rekor kırdıran o fotoğraf!

Jamaikalı ünlü koşusu Usain Bolt'un motivaston kaynağının ne olduğu ortaya çıktı.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Usain Bolt'a rekor kırdıran o fotoğraf!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Ocak 2013 10:20
Üç Olimpiyat altın madalyasına sahip 'Dünya'nın en hızlı adamı' 'lakabını elde eden başarılı atlet Usain Bolt'un başarısının sırrı ortaya çıktı.

Çıkan haberlere göre, kız arkadaşı Megan Edwards'ın gönderdiği fotoğraflar onu bitiş çizgisine daha kolay yaklaştırmıştı.

Megan Edwards'ın Londra Olimpiyat Stadı'nda 5 Ağustos günü koşu öncesi Bolt'a yolladığı bu fotoğrafın altında: ''Bitiş çizgisinde popomu düşün" yazıyordu.
Usain Bolt'un bu fotoğrafa cevabı ise '' Evet, bunu yapabilirim'' oldu.

4 gün sonra 200m finallerine hazırlanan şampiyon atlet Megan'dan bir fotoğraf daha istedi '' 200m finallerinde daha hızlı gitmek için motivasyona ihtiyacım var'' dedi. Megan bunun üzerine bir fotoğraf gödermedi ama Bolt ikinci madalyasına ulaşmakta zorlanmadı.

Ve 11 Ağustos öncesi 4x100 bayrak yarışı başlamadan Bolt yalvararak bir mesaj daha atıp ''Dünya rekorunu kırmam için bir fotoğraf daha istiyorum.'' dedi. Megan baskılara dayanamayarak bir tane daha gönderdi.

Megan'ın yakın bir arkadaşı; ''Usain'in 3 altın madalya almasına yardımcı olduğu için heyecendan ölecekti'' yorumunu yaptı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam