Ünal cevap verdi! Seten 'alkol' dedi!

Aziz Yıldırım ile Halil Ünal arasında Bodrum'da yaşandığı iddia edilen Ersun Yanal ve Özgür Çek tartışması konusunda Halil Ünal cephesinden açıklama geldi. Ünal'a sıcak bir cevap da iddiayı ortaya atan İbrahim Seten'den geldi.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Ünal cevap verdi! Seten 'alkol' dedi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Ocak 2013 13:41
Aziz Yıldırım ile Halil Ünal arasında Bodrum'da yaşandığı iddia edilen Ersun Yanal ve Özgür Çek tartışması konusunda Halil Ünal cephesinden açıklama geldi. Ünal, Aziz Yıldırım ile herhangi bir tartışma yaşamadıklarını ve böyle bir durumun söz konusu olmayacağını söyledi.

Halil Ünal'ın bu açıklamasının ardından Vatan Gazetesi'ndeki habere imza atan İbrahim Seten'den cevap geldi. Seten, mikro blog sitesi twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Halil Ünal'ın Aziz Yıldırım ile yaptığı kavganın hatırlamamasının 'normal olduğunu' ve belirterek "Halil Ünal, Aziz Yıldırım'la kavga ettiğini hatırlamıyor olabilir, çünkü o saatlerde (02.00) promil tavanmış" ifadelerini kullandı.

Eskişehirspor yöneticisi İlhan Arslan'ın annesinin cenaze törenine katılan Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, basın mensuplarının; "Aziz Yıldırım ile Ersun Yanal tartışması yaşadınız mı?" şeklindeki sorusuna; "Ankaralı iş adamalarının bir davetine katıldık. Aziz Yıldırım da bu davette yer aldı. Aziz Yıldırım ile aramızda yaşandığı söylenenler doğruyu yansıtmıyor. Fenerbahçe gibi büyük bir takımın başkanıyla tartışmamız veya kavga etmemiz söz konusu olamaz. Bu durum kesinlikle gerçek değil" dedi.

Bugün çeşitli basın yayın organlarında yer alan haberlerde, Aziz Yıldırım ile Halil Ünal'ın Bodrum'da verilen özel bir davette tartışma yaşadığı ve bu tartışmanın küfürleşmeye kadar gittiği iddia edilmişti. Ünal ile Yıldırım arasındaki tartışmanın Özgür Çek ve Ersun Yanal'dan dolayı çıktığı ve Halil Ünal'ın Aziz Yıldırım'a; "Sen, benim hocamı mı ayartmaya çalışıyorsun" şeklinde bir söylemde bulunduğu iddia edilmişti.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam