Türkiye Güreş Federasyonu'nun 90. yılı

Hamza Yerlikaya, Türkiye Güreş Federasyonu'nun 90. yılı etkinlikleri çerçevesinde açıklamalarda bulundu.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Türkiye Güreş Federasyonu'nun 90. yılı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
06 Ocak 2013 12:27
Güreş Federasyonu, 90. yıl etkinlikleri çerçevesinde ''90. Yıl Genişletilmiş İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'' düzenleyecek.

Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, AA muhabirine, federasyonun bu yıl 90. kuruluş yıldönümünü kutlayacağını ifade etti.

Yönetim kurulu olarak kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında bu yıl ''90. Yıl Genişletilmiş İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'' düzenlemeyi planladıklarını belirten Yerlikaya, ''Planladığımız gibi toplantımızı 11-13 Ocak tarihlerinde Antalya Kemer'de gerçekleştireceğiz. Bu toplantı Türkiye'de güreş tarihinde bir ilk olacak'' dedi.

Yerlikaya, toplantıya katılacak kulüp temsilcileri, antrenörler ve camianın ileri gelenleriyle fikir alışverişinde bulunacaklarını vurgulayarak, şunları söyledi:

''Orada soracağız. 'Bizden ne istiyorsunuz- Nasıl bir güreş ligi olsun- Bu ligin mahiyeti nasıl olsun- Ne şartlarda yapalım-' diyeceğiz. Kendilerine orada önümüzdeki imkanları da açıklayacağız. Kulüplerimizin, hocalarımızın fikirlerini alacağız. Ona göre de hareket edeceğiz. Bizim, 'biz bunu böyle uygun gördük, böyle olacak' gibi bir yönetim anlayışımız yok. Biz birlik ve beraberlik içinde hareket edeceğiz.''
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam