Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

TikTok influencer'ının iddiası!: "NBA'den biri, bubble'a girmem için bana 7 bin dolar ödedi!"

"Hanmaile" kullanıcı isimli bir TikTok ve Instagram influencer'ı, bir NBA oyuncusunun kendisine bubble'a gizlice girmesi için 7 bin dolar ödediğini iddia ettiği bir video paylaştı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; Twitter
"Hanmaile" kullanıcı isimli bir TikTok ve Instagram influencer'ı, bir NBA oyuncusunun kendisine bubble'a gizlice girmesi için 7 bin dolar ödediğini iddia ettiği bir video paylaştı.

Disney'nin Grand Floridian otelinde kaldığını iddia eden Hanmaile, ziyaretini TikTok'taki bazı videolarla paylaştı.

Hanmaile, şimdi silinmiş olan bir TikTok videosunun açıklama kısmına, "Şu anda Orlando'daki Grand Floridian'da NBA Bubble'ı için karantinadayım." ifadelerini yazdı.

Hanmaile ayrıca, mevzubahis NBA oyuncusunun bu videoları yayınladığından habersiz olduğunu söyledi. Normal şartlarda, bir NBA oyuncusunun bubble'a davet edebileceği kişilerle ilgili, ligin politikası oldukça açık ve katıydı.

 

Video internette anında yayıldı ve birçok kişi kendisinin bu ortama nasıl girdiğini merak etmeye başladı. Hanmaile, "Burada olmam için 7 bin dolar harcadı ve bu videoları çektiğimi bilmiyor." şeklinde konuştu.