TFF'den ihale iptali

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri Yapım İşi İhalesi'ni iptal etti.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
TFF'den ihale iptali
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
09 Ocak 2013 16:08
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu, Riva'daki Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri Yapım İşi İhalesi'ni iptal etti.

TFF'den yapılan açıklamada, yönetim kurulunun, tekliflerin proje için hesaplanan yaklaşık maliyet bedelinin üzerinde kalması nedeniyle ihaleyi iptal ettiği, 14 Ocak'ta internet sitesi üzerinden ihalenin ilan edilerek yeniden yapılmasına oy birliği ile karar verdiği bildirildi.

Yönetim kurulunun, 24 Aralık 2012'de yaptığı toplantıda ihale için teklif veren 3 firmanın tekliflerini değerlendirdiği ve bu firmalardan tekliflerini revize etmelerini istediği belirtilen açıklamada şöyle denildi:

''Her üç firmanın yeni tekliflerini değerlendiren TFF Yönetim Kurulu, revize tekliflerin de proje için hesaplanan yaklaşık maliyet bedelinin üzerinde kalması nedeniyle ihalenin iptal edilmesine ve 14 Ocak 2013 günü www.tff.org üzerinden ihalenin ilan edilerek yeniden yapılmasına oy birliğiyle karar verdi. İstekli firmalar, TFF'nin İstinye'deki binasından 28 Ocak 2013 gününe kadar ihale dosyasını satın alabilecek ve tekliflerini, 11 Şubat 2013 Pazartesi günü saat 14.00'e kadar teslim edebilecekler.''


GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam