Şut yarışmasını Birsel'in takımı kazandı

Beko All-Star 2013 organizasyonunda Yıldızlar Şut Yarışması'nı Hüsnü Çakırgil, Birsel Vardarlı (Fenerbahçe), Jordan Theodore (Antalya Büyükşehir Belediyesi)'in oluşturduğu takım kazandı.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Şut yarışmasını Birsel'in takımı kazandı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Ocak 2013 16:54
Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen Beko All-Star 2013 organizasyonunda Yıldızlar Şut Yarışması yapıldı.

Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen etkinlikte, eski basketbolcular Levent Topsakal, Hüsnü Çakırgil ve Serdar Apaydın'ın liderliğinde, birer Beko Basketbol Ligi'nden, birer de Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde oyuncunun katılımıyla 3'erli 3 takım, Yıldızlar Şut Yarışması'nda karşı karşıya geldi.

İlk takım Levent Topsakal, Şaziye İvegin (Galatasaray), Lionel Chalmers (Aliağa Petkim), ikinci takım Hüsnü Çakırgil, Birsel Vardarlı (Fenerbahçe), Jordan Theodore (Antalya Büyükşehir Belediyesi), üçüncü takım ise Serdar Apaydın, Esra Şencebe (Fenerbahçe) ve George Deniel Ewing'den (Beşiktaş) oluştu.

Takımların farklı pozisyonlardan basket bulana kadar şut kullandığı ve en kısa sürede tamamlayan ekibin birinci olduğu mücadelede, Serdar Apaydın'ın ekibi 37 saniye ile en iyi zamanın sahibi oldu.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam