Şota: "Çalışmanın meyvesini aldık"

Kasımpaşa Teknik Direktörü Şota Arveladze, Galatasaray gibi bir takımı 2-1 yendikleri için mutlu olduklarını ve oyuncularını kutladığını söyledi.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Şota: 'Çalışmanın meyvesini aldık'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
18 Ocak 2013 23:43
Kasımpaşa Teknik Direktörü Şota Arveladze, Galatasaray gibi bir takımı 2-1 yendikleri için mutlu olduklarını ve oyuncularını kutladığını söyledi. 

Maçın ardından açıklamalarda bulunan Şota Arveladze, devre arasından sonra lige başlamanın güç olduğunu ifade ederek, ''Ligin ilk maçı yeniden başlamak ve onun havasına girmek açısından güçtür. Ne kadar iyi hazırlanırsanız hazırlanın her zaman zor oluyor. Devre arasında tempolu bir kamp geçirdik ve bugünkü maçta da onu gösterdik. Galatasaray gibi klas bir takımı yenen oyuncularımı tebrik ediyorum. Mutluyuz. Bu iyi başlangıç bizim için çok önemliydi'' diye konuştu. 

Devre arası transfer çalışmaları hakkında da konuşan Gürcü çalıştırıcı, Kasımpaşa'ya ve Süper Lig'e yakışan bir oyuncu almak istediklerini ifade etti. 

-Oyuncuların görüşleri- 

Maçın ardından açıklamalarda bulunan futbolcular Özer Hurmacı ve Yalçın Ayhan, uzun zamandan beri kendi evlerinde kazanamadıklarını hatırlatarak, bu akşam galip geldikleri için mutlu olduklarını söylediler. 

Kendi evlerinde kazanmaları gereken bir maça çıktıklarını kaydeden Özer, ''Uzun zamandan beri kazanamıyorduk Bu maçtan aldığımız motivasyon, bundan sonra oynayacağımız maçlara etki edecektir. Bence Galatasaray, son iki sezon ligin en iyi futbol oynayan takımı. Bu istatistiklerde de belli oluyor. Onlara karşı kazanmak çok önemliydi. Tüm takım arkadaşlarımı kutluyorum'' şeklinde konuştu. 

Deneyimli oyuncu Yalçın Ayhan ise, Galatasaray'a karşı önemli bir maça çıktıklarını anlatarak, ''Alt sıraların orta sıralara yakın olduğu bir lig yaşıyoruz. Biz de üst sıraları hedefliyoruz. Üzerimizde kazanamama stresi vardı. Galatasaray gibi önemli bir takım karşısında 3 puan aldığımız için mutluyuz. Takım arkadaşlarımı yürekten tebrik ediyorum. Kazanmak adına sahada ne gerekiyorsa yaptık'' ifadelerini kullandı. 

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam