Şöhretler, GAP Arena'yı ışıklandıracak

Türk Milli Takımı'nın eski futbolcuları ışıklandırma çalışmaları tamamlanan Şanlıurfa GAP Arena Stadyumu'nda Şanlıurfaspor'un emektar futbolcularıyla özel maç yapacak.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Şöhretler, GAP Arena'yı ışıklandıracak
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Ocak 2013 18:13
Türk Milli Takımı'nın eski futbolcuları, ışıklandırma çalışmaları tamamlanan Şanlıurfa GAP Arena Stadyumu'nda Şanlıurfaspor'un emektar futbolcularıyla özel maç yapacak.

Türkiye'nin en büyük stadyumlarından biri olan ve PTT 1. Lig takımlarından Şanlıurfaspor'un maçlarını oynadığı Şanlıurfa GAP Arena Stadyumu, Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) standartlarına uygun olarak yapılan çalışmayla ışıklandırıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, gazetecilere yaptığı açıklamada, tamamlanan ışıklandırma çalışmaları dolayısıyla Çarşamba günü saat 16.00'da söz konusu sahada özel bir maç organizasyonu gerçekleştirileceğini söyledi.

Aralarında yıllarca Türk Milli Takımı'nda forma giyen Okan Buruk, Hakan Ünsal, Tümer Metin ve Rüştü Reçber gibi futbolcuların da bulunduğu oyuncularla yıllarca Şanlıurfaspor'da forma giyen Recep Kutluay, Nedim Cavcı, Cemal Sabuncu ve Nihat Çakır gibi oyuncuların karşı karşıya geleceğini belirten Yıldız, ücretsiz izlenebilecek karşılaşmaya tüm sporseverleri davet etti.

Yıldız, organizasyon kapsamında ayrıca 57 amatör spor kulübüne de şöhretli futbolcular tarafından malzeme desteğinde bulunulacağını sözlerine ekledi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam