Sir'ün aklındaki isim

İngiltere Premier League takımlarından Manchester United en büyük transfer hedefini belirledi; Angel Di Maria...

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Sir'ün aklındaki isim
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Ocak 2013 12:55
İngiltere Premier League takımlarından Manchester United'ın en büyük transfer hedefi belli oldu.

Portekizli yıldız Nani'nin kronik bir hale dönüşen sakatlığından dolayı rotasını iyi bir kanat oyuncusuna çeviren Sir Alex Ferguson, Real Madrid'in Arjantinli yıldızı Angel Di Maria'yı gözüne kestirdi.

Angel Di Maria'yı Benfica'da forma giydiği dönemde de yakından takip eden ancak talep edilen yüksek bonservis bedelinden dolayı transferi askıya alınması tahlimati veren Sir Alex Ferguson, Arjantinli futbolcunun Real Madrid'de aradığını bulamamasının ardından yeniden harekete geçti.

Angel Di Maria'nın 'sezon sonunda' transferini tamamlamak için plan yapan Manchester United, Arjantinli yıldız için 20 milyon euroluk bonservis bedelini gözden çıkartacak. Real Madrid ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan ve sözleşmesinde de "150 milyon euroya serbest kalır maddesi bulunan Di Maria da Manchester United'a transferi için Real yönetiminden kolaylık gösterilesmini isteyecek.

İspanyol basını, Real Madrid'in Angel Di Maria'nın transferine izin vermeyeceğini duyursa da; İngiliz basını Manchester United'ın bu transferi alternatif ödeme yöntemleri ile çözebileceği yönünde görüş bildirdi. 

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam