Şike Zirvesine Aziz Yıldırım katılmıyor

İstanbul’da 4-5 Şubat’ta FIFA’nın isteği ve Interpol önderliğinde gerçekleşecek şike zirvesine Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım katılmayacak.

Haber; Radyospor
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Şike Zirvesine Aziz Yıldırım katılmıyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
29 Ocak 2013 13:40
Interpol’un Türkiye Futbol Federasyonu ile İstanbul’da düzenleyeceği ve şike, yasa dışı bahis, şiddet gibi konuların tartışılacağı çalıştaya Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım katılmayacal.

Finlandiya ve İtalya’dan sonra İstanbul’da düzenlenecek üçüncü çalıştaya TFF , yargı, Spor Bakanlığı, Kulüp başkanları başta olmak üzere geniş bir katılımcı listesi var. Futbol Federasyonu geçtiğimiz haftalarda her kulüpten en fazla 2 kişinin ismini talep etti. Özellikle Aziz Yıldırım’ın katılıp katılmayacağı merak edilen çalştaya katılmama kararı aldı. Fenerbahçe, TFF’ye yolladığı davetiye yazısında sadece yönetim kurulu üyesi Avukat Yasemin Merçil’in ismini bildirdi. Çalıştaya Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’in ise katılması bekleniyor.

Bu arada Finlandiye ve İtalya’da yapılan çalıştaylarda uygulamalı olarak sahnelen şike eylemlerinin TFF’nin isteğiyle İstanbul’da gerçekleşmeyeceği de öğrenildi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam