Serin: "hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz"

Adana Demirspor Başkanı Önder Serin, Türkiye'de beğenilen takımlar arasında yer aldıklarını belirterek sezon sonunda iki Adana takımını da Süper Lig'de görmek istediğini söyledi.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Serin: 'hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
30 Ocak 2013 15:47
Adana Demirspor Başkanı Önder Serin, takımın gidişatının gayet iyi olduğunu belirterek, ''Yolumuz açık, hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz'' dedi.

Önder Serin, yaptığı açıklamada, mavi-lacivertli takımın her şeyin parayla olmadığını geçen hafta oynadığı futbol ve aldığı sonuçla kanıtladığını belirtti.

Türkiye'de beğenilen takımlar arasında yer aldıklarını kaydeden Serin, ''Yolumuz açık, hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. Taraftarımızın gücünü de spor spikerleri ve yorumcular en ayrıntılı şekilde dile getiriyor'' dedi.

Serin ayrıca, 2 Mart Cumartesi günü TÜYAP Fuar Alanı'nda 72. kuruluş yıl dönümü balosu düzenleyeceklerini belirterek, şöyle devam etti:

''2 Mart'ın ulu çınar için milat olarak kabul edilmesini istiyoruz. Tüm Adana ve Adana Demirspor sevdalısı iş adamlarımızı kuruluş balomuza destek olmaya davet ediyoruz.

Ünlü sanatçıların katılımıyla bin 200 kişilik bir balo gerçekleştireceğiz. Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti Adana Milletvekili Ömer Çelik'i de ziyaret ederek baloya davet ettik.

Adana'da her zaman 2 şey konuşulurdu. Birisi bakanımızın olmayışı, diğeri de Süper Lig özlemiydi. Çok şükür bakanımıza kavuştuk. Şimdi de her iki kulübümüzün de Süper Lig'e çıkmasını diliyoruz. Ayrıca kuruluş balomuzun düzenlenmesinde bizlere her zaman olduğu gibi yine destek veren Adana Valimiz Hüseyin Avni Coş'a çok teşekkür ediyoruz.''


GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam