"Serdar Aziz için gelen teklif var mı?"

Ligin ilk yarısını beklenenden daha alt sıralarda bitiren Bursaspor'da İkinci Başkan Recep Bölükbaşı, devre arasında yapılan ilk idman öncesinde transferle ilgili açıklamada bulundu.

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Serdar Aziz için gelen teklif var mı?'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Ocak 2013 22:06
Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Recep Bölükbaşı transferle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Bursaspor İkinci Başkanı Recep Bölükbaşı devre arası hazırlıkları öncesi ilk kez toplanan takımın antrenmanı öncesi saha kenarında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bölükbaşı açıklamalarında transfer gündemleri ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

"SERDAR İÇİN TEKLİF YOK"

Galatasaray'ın yakından ilgilendiği son günlerde çok konuşulan genç savunmacısı Serdar Aziz ve Arjantinli yıldızı Batalla ile ilgili kulübe herhangi bir transfer teklifinin gelmediğini kaydeden Bölükbaşı, "Serdar Aziz için kulübe gelen teklif yok. Başkanlar düzeyinde belki olabilir. Biz Serdar'ı ve Batalla'yı vermeyi düşünmüyoruz. Satmayı düşünmüyoruz. Ama çok çok büyük rakamlar olur, Bursaspor'un menfaatleri olur o zaman değerlendiririz. Ama şu anda böyle bir durum söz konusu değil" dedi.

"OZAN İPEK GÖRÜŞMESİ SÜRÜYOR"

Kasımpaşa ile Ozan İpek için görüşmelerin sürdüğünü ifade eden Bölükbaşı, transferinde takas olmayacağını söyledi. Bölükbaşı, "Şu anda görüşmeler devam ediyor. Rakamlar konusunda hemen hemen anlaşma oldu diyebiliriz. Daha sözleşme yapmadık. 5 Ocak'ta transfer başlıyor. Önümüzdeki hafta netleşir. Takas söz konusu değil" dedi.

"ŞENER YARIN NETLEŞİR"

Polatlı Bugsaşsporlu futbolcu Şener Özbayraklı'nın daha önce teknik ekip tarafından takip edildiğini ve istendiğini belirten ikinci başkan Bölükbaşı, "Şener de daha önce teknik ekibimizin takip ettiği gelecek vadeden futbolculardan. Büyük ihtimal teknik ekiple toplantı yapacaklar. Onu değerlendireceklerdir. Gereği de basına açıklanacaktır. Şu anda o konuda bilgim yok. Menajerleri de burada. Büyük ihtimal yarınki toplantıda netleşir" diye konuştu.

"HURŞUT İLE İLGİLİ ÇALIŞMAMIZ OLMADI"

Gençlerbirliği'nin yetenekli futbolcusu Hurşut ile ilgili çalışmanın olmadığını sözlerine ekleyen Recep Bölükbaşı, "Hurşut ile ilgili çalışmamız olmadı. Gazetelerde yer alıyor. Bize gelen bir şey yok. Basında çıkıyor ama bizimle ilgili değil" şeklinde konuştu. Transferde teknik heyetin raporu doğrultusunda hareket ettiklerini belirten Bölükbaşı, "Bu konuda hocamız ve teknik ekibin isteği doğrultusunda hareket edeceğiz. En iyisini hocamız bilir. 5 Ocak'tan sonra transfer dönemimiz var. O dönem içinde bakacağız" şeklinde konuştu.

"BANGURA KİRALANACAK"

Kendisinden beklenen performansı gösteremeyen Teteh Bangura'nın kiralanacağını belirten Bölükbaşı sözlerini şöyle tamamladı:

"Bangura genç oyuncu. İlk geldiğinde başarılı maçlar çıkardı. Ancak onu da teknik ekibin raporu doğrultusunda kiralık verilmesi söz konusu. Forsell de kiralanabilir. Yarınki toplantıda hepsi netleşecek."

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam