Semih Şentürk'ten Ali Koç paylaşımı!

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Semih Şentürk, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Semih Şentürk'ten Ali Koç paylaşımı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
03 Haziran 2018 23:11
Son güncelleme 04 Haziran 2018 00:42
Fenerbahçe'nin eski golcüsü Semih Şentürk, Ali Koç'un başkan seçilmesiyle ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

İşte Semih Şentürk'ün açıklaması;

Bundan 19 sene önce küçük bir çocuktum hayallerimi süsleyen kulübün kapısından girdiğimde.. Evladı olarak yetiştiğim, forması altında çeşitli başarılara imza attığım, kalbimle bağlı olduğum kulüpte o dönemin hocası ve başkanı tarafından kadro dışı bırakıldım.. Yarım sezon boyunca noter gözetiminde alt yapıyla idmanlara çıktım.. Kadro dışı bırakılma sebebimi bile bilmezken şuanın eski başkanı tarafından görüşme talebim onaylandı fakat görüşmeye gittiğimde beni karşılayan kendisi değil kulübün CEO'suydu.. Gönderilme sebebimin Alex'i uğurlamaya gitmem olduğunu söyleyenler oldu; hep söylerim yine tekrar etmek isterim ki pişman değilim, bugün olsa tekrar uğurlamaya giderdim.. Bu açıklamayı neden bugün yaptığıma dair soru işareti barındıranlar için; 4 yıl boyunca Fenerbahçe'me ve yönetim kuruluna saygımdan sustum.. Kimsenin ettiğinin kimsenin yanına kalmayacağına inandım.. Kibir ve inat, bir kişinin kendini önce mükemmel görmesini sonra da sonunu oluşturur.. Bana bir veda mesajı dahi yayınlamayı çok gören Fenerbahçe'mizin eski başkanım sayın Aziz Yıldırım'a bundan sonra ki hayatında sonsuz mutluluk ve sağlık dilerim.. Tarihi bir seçimle layık olduğu yere gelen Sayın başkanım ALİ KOÇ'u kutlar; kendisine görevinde sonsuz başarılar dilerim...

SERHAT AKIN: "GÜNEŞLİ GÜNLER YAKIN"

Fenrbahçe'nin bir başka eski yıldızı Serhat Akın ise sosyal medya hesabından Serhat Akın, "Ali Koç Başkan Fenerbahçemize hayırlı olsun. İnanıyorum ki özlediğimiz başarılara en kısa zamanda tekrar ulaşacağız. Daha da önemlisi kulüp içinde birlik ve beraberliği tekrar sağlayacağız. Güneşli günler artık çok yakın." açıklamasını yaptı.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam