Ş.Urfaspor'a yeni başkan adayı

Olağanüstü kongreye gitmeye hazırlanan Şanlıurfaspor'da yeni bir isim başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Ş.Urfaspor'a yeni başkan adayı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
08 Ocak 2013 18:36
PTT 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor'da, olağanüstü kongre öncesi, iş adamı Fethi Şimşek kulüp başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Fethi Şimşek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Şanlıurfa'daki bazı kanaat önderleri ve iş adamlarının kendisine kulüp başkanlığı için bir süre önce teklifte bulunduğunu söyledi. Söz konusu teklifi, yaptığı istişarelerin ardından kabul ettiğini bildiren Şimşek, şunları kaydetti:

''Bana yapılan teklife Şanlıurfa için evet dedim. Şu an yönetim kurulu için liste hazırlığım sürüyor. Yönetimde olabilecek arkadaşlarla görüşme halindeyim. Toplumun tüm kesimlerinin desteğini alabilecek farklı bir yönetim oluşturmak istiyoruz.''

Şimşek, eksik oyuncuyla kamp hazırlıklarını sürdüren takıma, devre arasında bazı futbolcuların transfer edilmesinin planlandığını aktararak, ''Takımımız için elimizden geleni yapacağız. İlk olarak görüştüğümüz 3 oyuncu var'' dedi.

Yaklaşık bir ay önce Şanlıurfaspor Kulübü Başkanı Kemal Saraçoğlu ve beraberindeki bazı yönetim kurulu üyeleri istifa etmiş, mevcut yönetim de 17 Ocak Perşembe günü olağanüstü kongre kararı almıştı.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam