Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Reddit'te "James Harden - Striptiz kulüpleri" korelasyonu!

Bir reddit kullanıcısı, Houston Rockets süperstarı James Harden'ın kötü deplasman performanslarını, oynadığı şehirlerdeki striptiz kulüplerinin kalitesi ile ilişkilendirdi.

Haber; Sporx.com
Bir reddit kullanıcısı, Houston Rockets süperstarı James Harden'ın kötü deplasman performanslarını, oynadığı şehirlerdeki striptiz kulüplerinin kalitesi ile ilişkilendirdi.

AngryCentrist isimli redditör, Harden'ın depaslamdaki performans eksikliği ile o şehirdeki striptiz kulüplerinin kalitesi arasında bir ilişki buldu. Hipotezi, Harden'ın istatistiklerinin, yüksek kaliteli striptiz kulüpleri olan şehirlerde azaldığı üzerineydi.

AngryCentrist, Harden'ın oyun performansının daha kaliteli striptiz kulübü olan şehirlerde azaldığı sonucuna vardı. Harden'in en iyi performansı, en kötü striptiz kulüpleri olan Toronto'da geldi. Harden'ın en kötü performansı, en iyi striptiz kulüplerine sahip olan Miami'de gerçekleşti.


3 Kasım'da Miami Heat'e karşı oynadıkları maçta, Rockets 29 sayıyla mağlup olmuştu. Harden 6/14 genel şut isabeti ve 3/9 üçlük isabetiyle 29 sayı bulmuştu. Harden için kötü bir performans olmasa da, önceki gece bir striptiz kulübüne uğramaması ihtimali de var.

Çarşamba günü Golden State Warriors'ı evinde mağlup ettikten sonra, Rockets sezonda 5-3 serisine yükseldi.

Harden, sezonda oynadığı sekiz maçta ortalama 36.5 sayı, 5.0 ribaund ve 8.1 asist istatistiklerine sahip. Lakin genel şut yüzdesi %38.7 iken, üçlük çizgisinin gerisinden ise sadece %27.0 isabetle oynuyor.