Ozan İpek takımdan ayrı çalıştı

Bursaspor'da kadro dışı bırakılan Ozan İpek çalışmalarına takımdan ayrı olarak başladı.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Ozan İpek takımdan ayrı çalıştı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Ocak 2013 19:50
Bursaspor'da kadro dışı bırakılan Ozan İpek, Bursaspor'a dönüp dönmemesiyle ilgili, ''Bu çok zor bir soru. Çünkü bu benim isteğimle de olacak bir şey değil. Kulübün hocanın ve benim ortak kararı olması lazım. Bu görüşme de Salı günü olacak zaten'' dedi.

Kadro dışı bırakıldıktan sonra Spor Toto Süper Lig takımlarından Kasımpaşaspor ile transfer görüşmesi yapan ancak, anlaşma sağlanamaması üzerine Bursa'ya gelen tecrübeli oyuncu, Vakıfköy Orhan Özselek Sosyal Tesisleri'nde takımdan ayrı olarak çalışmalara başladı.

"CEZA MİKTARI ÇOK BÜYÜK"

Ozan, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, kulüp tarafından kendisine verilen ceza miktarının çok büyük olduğunu söyledi. Konuyla ilgili başkan İbrahim Yazıcı ile görüşmediğini belirten Ozan, ''Yarın konuşacağız. Bu onların, başkanın takdiri. Onlara göre onlar haklı, bana göre ise ben haklıyım. Olayın üzerinden iki ay geçti. Kadro dışı kaldığımda bu zamana kadar biter, transferim (Kasımpaşaspor) gerçekleşir diye düşünüyordum ama transferim gerçekleşmedi. Bir şekilde problemler oldu. Transfer konusunda başkanın istekleri karşılanmadı ve transfer gerçekleşmedi. Sonuçta bu duruma geldik'' diye konuştu.

"BANA GÖRE BEN HAKLIYIM"

Ozan, ''Yönetim ve hocadan özür dilemeyi düşünüyor musun-'' şeklindeki soruya karşılık, ''Dediğim gibi, bana göre ben haklıyım, onlara göre ise o haklı. Şu an için bir şey diyemem bu konuda. Yarın görüşeceğiz. Onların da görüşünü alacağız. Ondan sonra da gerekli açıklama yapılır'' dedi.

"HİÇBİR PROBLEMİM OLMADI"

Bir gazetecinin ''Taraftara ne demek istersin-'' diye sorması üzerine ise tecrübeli oyuncu, ''Her zaman söylüyorum, 4 seneden beri buradayım. Hiçbir problemim olmadı bugüne kadar. Hala da çok güzel mesajlar atıyorlar dönmem için'' ifadesini kullandı.

Ozan, Bursaspor'a dönüp dönmeyeceğini sorması üzerine de ''Bu çok zor bir soru. Çünkü bu benim isteğimle de olacak bir şey değil. Kulübün, hocanın ve benim ortak kararı olması lazım. Bu görüşme de yarın olacak zaten. Sonra açıklanır her şey'' yorumunu yaptı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam