Orduspor'un şampiyonluk inancı

Orduspor Kulübü Başkan Yardımcısı Hasan Çebi, mor-beyazlı takım hakkında açıklamalarda bulundu.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Orduspor'un şampiyonluk inancı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Ocak 2013 18:04
Orduspor Kulübü Başkan Yardımcısı Hasan Çebi, ''Kulübümüzün hedeflerinde asla sapma yok'' dedi.

Çebi, beraberindeki kulüp genel sekreteri Murat Gürsoy, yönetim kurulu üyeleri Tamer Aktaş ve Akın Çiçek ile Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği'ni ziyaret etti.

Ziyarette gazetecilerin sorularını yanıtlayan Çebi, transfer çalışmalarının son aşamaya geldiğini, yakın tarihte futbolcu isimlerinin kamuoyu ile paylaşılacağını belirtti.

"ŞAMPİYONLUK HEDEFİNİN ARKASINDAYIZ"

Ligin ikinci yarısında tüm kesimlerin desteğine ihtiyaçları olduğunu vurgulayan Çebi, şöyle konuştu:

''Yönetim olarak canla başla çalışıyoruz. Orduspor'un Süper Lig'de olmasını çok önemsiyoruz. Kulübümüzün hedeflerinde asla sapma yok. Bu konuda başkanımız son yapılan seçimde, 3 yıl içerisinde bu takımı kısmetse Avrupa'da oynatacağını söylemişti. 5 yıl içerisinde, şehirdeki yapı da buna uyarsa Süper Lig şampiyonluğu hedefini koyduk. Bizler yönetim olarak bu hedeflerin arkasındayız. Sadece bizlerin değil bütün herkesin bu gerçekleri anlamasını bekliyoruz.''

Tamer Aktaş ise Orduspor taraftarlarının ligin ikinci yarısında takımlarına daha fazla destek vermeleri gerektiğini belirterek, ''Taraftarlarımızın bizlere sahip çıkmasını bekliyoruz. İlk yarı Orduspor'u 40 bin taraftar takip etmiş. Temennimiz bu sayının çok daha fazla üzerine çıkılması. Bu konuda bütün taraftarlarımızdan maçlarımıza ilgi göstermesini ve bizlere sahip çıkmasını bekliyoruz'' dedi.

Konuşmaların ardından Hasan Çebi, Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen'e forma hediye etti.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam