Ordu 3 puana kilitlendi

Orduspor Başkan Yardımcısı Hasan Uğur Çebi, 21 Ocak Pazartesi oynayacakları Mersin İdmanyurdu maçının yeni bir milat olacağını belirterek, bu maçı taraftarın desteğiyle kazanmak istediklerini söyledi.

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Ordu 3 puana kilitlendi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Ocak 2013 12:35
Hasan Uğur Çebi, Fenerbahçe maçına kadar olan maçlarda bilet fiyatlarında indirim yaptıklarını vurgulayarak Mersin İdman Yurdu maçı için taraftardan destek istedi.

Bu maçı önemsediklerinin altını çizen Çebi, "Şu unutulmasın ki gün birlik olma 'hep destek tam destek' sloganının nasıl bir gerçek olduğunu, dosta düşmana gösterme günüdür. Bu açıdan ikinci yarıdaki ilk rakibimiz niteliğinde olan Mersin İdman Yurdu maçı yeni bir milat olacaktır. Büyük Orduspor camiası takımına, kulübüne nasıl sahip çıkacağını tribünleri doldurarak göstermelidir. Hiçbir şey camiamızın birlik ve beraberliğinden ve onun yarattığı güçten daha önemli değildir" dedi.

Bu maçta taraftara büyük görev düştüğünü de anlatan Çebi, "Umuyoruz ki sezonun genelinde de 12. gücümüz üzerine düşeni yapacak iyi günde, kötü günde, başarıda başarısızlıkta her durumda, her şartta kulübüne sahip çıktığını gösterecektir" ifadelerini kullandı.

Sakat: Yok
Cezalı: Yok
Muhtemel Kadro: Fornezzi, Agustin Garcia, Atila, Ferhat Öztorun, Miguel Garcia, Ali, Umbides, Monje, Şamil, Stancu, Hasan
Bilet fiyatları: Kapalı 20, maraton 15, kale arkası ve misafir takım 10 lira.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam