Olin Edirne çıkışa geçecek

Olin Edirne Basketbol Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Kumuşoğlu, ikinci devre daha iyi bir performans sergileyeceklerini açıkladı.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Olin Edirne çıkışa geçecek
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Ocak 2013 14:58
Olin Edirne Basketbol Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Kumuşoğlu, takımının ilk yarıdaki performansının hedeflerinin gerisinde kaldığını belirterek, ''İkinci yarıda daha iyi, daha kenetlenmiş, hedefine yürüyen bir Olin Edirne olacak'' dedi.

Kumuşoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Beko Basketbol Ligi'nin ilk yarısını 14. sırada tamamladıklarını hatırlattı.

Takımın ilk yarıdaki performansının beklentilerin gerisinde kaldığını kaydeden Kumuşoğlu, ikinci yarıda performanslarının düzeleceğini, ligde kalma sıkıntısı yaşamamak için var güçleriyle çalışacaklarını ifade etti.

Jelinek, İspanya yolcusu

Çek Oyuncu David Jelinek'in İspanya'nın Caja Laboral takımına transfer olduğunu anlatan Kumuşoğlu, ''Jelinek'e İspanya'dan iyi bir teklif geldi. Kendisini İspanya'ya göndereceğiz. Jelinek'in yerine bir transfer yapacağız. Mehmet Yağmur da tekrar takıma katılacak. İkinci yarıda daha iyi, daha kenetlenmiş, hedefine yürüyen bir Olin Edirne olacak'' diye konuştu.

Kumuşoğlu, Jelinek'in yerine alınacak oyuncu dışında yeni bir transfer düşünmediklerini, teknik heyetin raporu doğrultusunda transfer yapılabileceğini kaydetti.

İkinci yarıda daha etkili bir oyun ortaya koymak istediklerini belirten Kumuşoğlu, ''Royal Halı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi maçıyla çıkışa geçmek istiyoruz. Geçen seneki gibi zorlu, stresli haftalar yaşamamak için çok çalışmalıyız. Sezon sonuna kadar Gökhan Taştimur ile devam edeceğiz. Kendisi takımın başında olacak'' şeklinde konuştu.

Olin Edirne, Beko Basketbol Ligi'nde 18 puanla 14. sırada yer alıyor.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam