O da gelmesini çok istiyor!

Galatasaray'ın Brezilyalı kaleci antrenörü Claudio Taffarel, Belek'te süren devre arası kampında GSTV'ye açıklamalar yaptı ve Sneijder konusuna değindi.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
O da gelmesini çok istiyor!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
10 Ocak 2013 09:43
Galatasaray'ın Brezilyalı kaleci antrenörü Claudio Taffarel, Belek'te süren devre arası kampında GSTV'ye açıklamalarda bulundu.

Transferi için kulübüyle görüşmelere başlanıldığı KAP'a bildirilen Wesley Sneijder hakkında yorumlarda bulunan antrenör şu ifadelerini kullandı:

"Bir Galatasaray taraftarı olarak böyle büyük bir ismin aramıza katılmasını isterim. Çok önemli, kaliteli bir oyuncu. Ama onun gibi büyük oyuncularla pazarlıklar kolay geçmez. Sakin olup, beklememiz gerekiyor. Umarım olumlu bir şekilde sonuçlanır."

ÇOK ÖNEMLİ SÜREÇ

Hazırlıkların gayet iyi gittiğini belirterek sözlerine başlayan Taffarel, "İlk bölüm çok güzel geçti, ikinci bölümde bizi etkileyen hava şartları var, rüzgârla boğuşuyoruz; ama hem Türkiye'de hem Avrupa'da çok önemli bir 4–5 ay bizleri bekliyor. O yüzden en iyi şekilde hazırlanmamız gerekiyor" dedi.

Antrenmanların temposunun her geçen gün biraz daha arttığını anlatan Brezilyalı efsane, "Günde çift antrenman yapıyoruz. Sabah antrenmanları daha ağır geçiyor, akşamları daha şuta yönelik oluyor. Hafif tutmaya çalışıyoruz. Onlar tatilden döndü. Bir an önce adapte olmaları gerekiyor. Yaptığımız antrenmanlarla da en kısa zamanda bu adaptasyonu sağlayacaklardır" şeklinde konuştu.

HERKESTEN BEKLENTİLER MAKSİMUM

Claudio Taffarel, takıma duyduğu güvenin sonsuz olduğuna vurgu yaparak, "Çok önemli futbolculara sahibiz. Burada önemli olan herkesin %100'ünü vermiş olması. Geçen sezon bize şampiyonluğu getiren buydu. Bir kişi %100'ünü verir, başkası %10'unu verirse olmaz tabii ki. Tüm grubun %100'üyle en iyi şekilde çalışması gerekiyor. Bu şekilde devam edip, iyi bir başlangıç yaparak yine mutlu sona ulaşacağız umarım" ifadelerini kullandı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam