N'Diaye'nin hayalleri gerçek oldu

Bursaspor'dan İngiltere Premier Lig takımlarından Sunderland'e transfer olan Alfred N'Diaye'nin hayalleri gerçek oldu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
N'Diaye'nin hayalleri gerçek oldu
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
10 Ocak 2013 11:38
Bursaspor'dan İngiltere Premier Lig takımlarından Sunderland'e transfer olan Alfred N'Diaye'nin hayalleri gerçek oldu. Kulübüyle 3.5 senelik mukavele imzalayan Fransız orta saha, İngiltere'de top koşturacak olmaktan dolayı çok mutlu.

Dünyanın en iyi ligine gelidğini belirten N'Diaye, "Premier Lig'de oynamak adına Sunderland'e imza attığım için çok sevinçliyim. Bu çocukluğumdan beri hayal kurudğum şeydi. Çok mutluyum. İlk olarak tesislerin çok iyi olduğunu gözlemledim. Herkes beni çok iyi karşıladı ve benimle konuştular" ifadelerini kullandı.

"Birçok Premier Lig mücadelesi izledim. Benim için dünyanın en iyi ligi burası. Bazen Sunderland'i de izliyordum ve hoşuma gidiyordu. Mutluyum. Umarım iyi bir sezon geçiririz" cümlelerini kuran N'Diaye yeni takımına gelmekten dolayı duyduğu sevinci aktardı.

Sunderland'in teknik direktörü Martin O’Neill da yeni oyuncusuna övgüler dizdi. O'Neill, "Alfred kadro derinliğimizi artıran güçlü, kuvvetli bir genç oyuncu. Bize çok faydası olacak bir oyuncu ve onu kulübe kazandırdığım için çok mutluyum" şeklinde konuştu.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam