Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Cüneyt Biçer, ''Zor hava koşullarına rağmen ligin ikinci yarıya deplasman galibiyetiyle başladığımız için çok sevinçliyiz'' dedi.
Tepecikspor'u sahasında 2-1 mağlup eden Nazilli Belediyespor'da Teknik Direktör Biçer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni ve eski futbolcuların kısa sürede kaynaşmasının mutluluk verici olduğunu ifade etti.
Kulüp başkanı Hilmi Volaka da açıklamasında, ''Bu zorlu deplasmanda, oyuncularımızın saha içerisindeki inanmışlıklarını gördüm. Bu da beni oldukça mutlu etti'' ifadelerini kullandı.
Tepecikspor'u sahasında 2-1 mağlup eden Nazilli Belediyespor'da Teknik Direktör Biçer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni ve eski futbolcuların kısa sürede kaynaşmasının mutluluk verici olduğunu ifade etti.
Kulüp başkanı Hilmi Volaka da açıklamasında, ''Bu zorlu deplasmanda, oyuncularımızın saha içerisindeki inanmışlıklarını gördüm. Bu da beni oldukça mutlu etti'' ifadelerini kullandı.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU