Nazilli Belediyespor, Ünyespor'dan orta saha oyuncusu Muzaffer Taşkın ve Refahiyespor'dan forvet oyuncusu Fatih Üge'yi 2 yıllığına renklerine bağladı.
Nazilli Belediyespor Genel Kaptanı Nurettin Özkat, belediye başkanlık makamında düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, takımlarının her geçen gün daha da güçlendiğini söyledi. Transferleri son güne kadar sürdüreceklerini belirten Özkat, güçlü bir takım oluşturmak istediklerini ifade etti.
Törende Muzaffer Taşkın ve Fatih Üge transfer sözleşmesine imza attı. Kulüp ayrıca Hüseyin Bülbül ile olan anlaşmasını da 2 yıl uzattı.
Nazilli Belediyespor Genel Kaptanı Nurettin Özkat, belediye başkanlık makamında düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, takımlarının her geçen gün daha da güçlendiğini söyledi. Transferleri son güne kadar sürdüreceklerini belirten Özkat, güçlü bir takım oluşturmak istediklerini ifade etti.
Törende Muzaffer Taşkın ve Fatih Üge transfer sözleşmesine imza attı. Kulüp ayrıca Hüseyin Bülbül ile olan anlaşmasını da 2 yıl uzattı.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU