Murat Sancak tek telefonla iptal etti!

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Samsunspor taraftarlarına açtığı davaları geri çekti. Samsunspor yönetimi bu gelişme sonrası Sancak'a teşekkür etti.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; Twitter
Abone Ol
Murat Sancak tek telefonla iptal etti!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
08 Ağustos 2022 16:06
Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, Samsunspor Kulübü'ne yaptığı ziyarette avukatını arayarak kırmızı-beyazlı taraftarlarla olan davalık dosyaları geri çekmesinin talimatını verdi. Genel Müdür Soner Soykan, "Kendisine Samsunspor camiası olarak teşekkür ediyoruz. Bizlerin talebini geri çevirmedi" diye konuştu.

MURAT SANCAK DAVAYI GERİ ÇEKTİ

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, Giresunspor deplasmanına giderken Samsunspor Kulübü'nü ziyaret etmişti. Nuri Asan Tesisleri'nde gerçekleşen buluşmada Başkan Vekili Veysel Bilen, Genel Müdür Soner Soykan ve Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan ile görüşen Adana Demirspor'un 1 numaralı ismi Murat Sancak'ın ziyaretinde kırmızı-beyazlı taraftarı sevindiren olumlu bir gelişme yaşandı.

NE OLMUŞTU?

2 sezon önce 70 puanla ligi 3. bitirip, Play-Off'ta Altınordu'ya elenerek Süper Lig'in kapısından dönen Samsunspor'da o dönemde Başkan Yüksel Yıldırım'ın bazı açıklamaları sonrası kırmızı-beyazlı taraftarlar, Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak'a karşı sert ifadelerde bulunmuş ve çok sayıda taraftar 'davalık' olmuştu.

Hedefhalk'ta yer alan habere göre; bu davalık dosyalar Asan Tesisleri'ndeki buluşmada gündeme geldi. Murat Sancak, sohbet esnasında avukatını arayarak, tüm davalardan vazgeçilmesi talimatını verdi.

SOYKAN'DAN SANCAK'A TEŞEKKÜR

Samsunspor Genel Müdürü Soner Soykan, "Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, kulübümüzü ziyaret etti. Ziyarette taraftarlarımızın kendisi ile davalık bazı dosyaların olduğunu hatırlattık. Kendisinden dosyalardan feragat etmesini istedik. Sağ olsun kırmadı, hemen avukatını arayarak, tüm dosyalardan vazgeçilmesinin talimatını verdi. Yani kesinleşen ya da davası süren tüm dosyalardan Murat Sancak, feragat etti ve herhangi bir cezai yaptırımın uygulanmayacağının sözünü verdi. Kendisine Samsunspor camiası olarak teşekkür ediyoruz. Bizlerin talebini geri çevirmedi" diye konuştu.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ