Mersin'den taraftara çağrı

Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin Genel Menajeri Suat Özdal, Homend Antakya maçında taraftarlarından destek beklediklerini belirtti.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Mersin'den taraftara çağrı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
18 Ocak 2013 11:31
Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin Genel Menajeri Suat Özdal, pazar günü kendi evlerinde yapacakları Homend Antakya maçında, Mersinlilerden salonu doldurmalarını ve takıma destek olmalarını istedi.

Özdal, yazılı açıklamasında, Edip Buran Spor Salonu'nun Akdeniz Oyunları nedeniyle yenilenmeye alındığını, tadilat çalışmaları nedeniyle de kulüp olarak sezonun ilk yarısındaki tüm maçları deplasmanda oynadıklarını hatırlattı.

İkinci yarı maçlarının pazar günü Homend Antakya ile yapacakları karşılaşmayla başlayacağını ifade eden Özdal, şunları kaydetti:

''Taraftarımızı ve Mersin'i özledik. Bu özlemle pazar günü taraftarımızla buluşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Kadın basketbol takımımız yenilenmiş Edip Buran Spor Salonunda Homend Antakya'yı ağırlayacak. Artık Mersin'de taraftarımız her hafta kadın ve erkek basketbol takımlarımızın heyecan dolu maçlarını izleme fırsatını bulacaklar. Yenilenen Edip Buran Spor Salonunda havalandırmasından soyunma odalarına, koltuklarından kafeteryasına kadar Mersinli basketbol severlerin hizmetinde olacak. Sokakta, telefonda, sosyal iletişim ağlarında aldığımız mesajlara baktığımızda, Mersin basketbol seyretmeyi özlemiş. Sezonun 2. yarı açılış maçında Mersinlilerden salonu doldurmalarını ve takıma destek olmalarını istiyoruz.''
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam