Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Love: "LeBron ve Lakers'ın gerçekten bir şansı var!"

Cleveland Cavaliers yıldızı Kevin Love, eski takım arkadaşı Los Angeles Lakers'ın süper yıldızı LeBron James ve Lakers'ın "gerçekten bir şansı olduğunu" söyledi.

Cleveland Cavaliers yıldızı Kevin Love, eski takım arkadaşı Los Angeles Lakers'ın süper yıldızı LeBron James ve Lakers'ın "gerçekten bir şansı olduğunu" söyledi.

Love, LeBron ve Anthony Davis'in bu sezon "özel bir şey yapabileceğini" ekledi:

"Herkesin bir şüphesi vardı. Ne derler, ben dindar biri değilim ama, 'Tanrı'yı güldürmek istiyorsan, ona planlarından bahset?' mi derler? Ya da 'Ölüm ve vergilerden başka hiçbir şey kesin değildir', değil mi? Başka bir klişe. Ama gerçek bu. Her şeyin yoluna gireceğini kim bilebilir? Ama buranın L.A. olmasından ötürü tabii ki şanslılar ve LeBron ile şimdi kazanma modundalar. Gerçekten bir şansları var."

"AD İLE ÖZEL BİR ŞEY YAPMA ŞANSLARI VAR"


Los Angeles Lakers'ın Pazartesi gecesi Cleveland Cavaliers karşısında oynadığı maç, James ve Love'ın, LeBron 2018'de Cleveland'dan ayrılmasından bu yana ilk kez oynadıkları maçtı. Sakatlıklar yüzünden, önceki sezon her iki takımın da yıldızları karşı karşıya gelememişlerdi.

"Farklı bir histi, çünkü çok uzun zaman geçti ve beraber pek çok savaştan geçtik. Normal hissettirdiğini söylemeyeceğim, ama ikimizin de sahada rekabet ettiğini ve sıkı oynadığını hissettim. Lakin onu bu takımla oynarken görmek farklı bir histi tabii. Özellikle, onu AD (Anthony Davis) ile izleyememiş olsam da, hala özel bir şey yapabileceklerini hissediyorum."