''Ligde kalmak için mücadele veriyoruz''

Kırklareli Bedensel Engelliler Spor Kulübü'nün başkanı Erol Gökçe, kiralık verdikleri 4 sporcuyu geri alabileceklerini söyledi.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
''Ligde kalmak için mücadele veriyoruz''
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Ocak 2013 18:22
Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi ekiplerinden Kırklareli Bedensel Engelliler Spor Kulübü'nün başkanı Erol Gökçe, kaynak bulmaları halinde başka takımlara kiralık verdikleri 4 sporcuyu geri alabileceklerini söyledi.

Gökçe, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kırklareli'de karşılaştıkları Şanlıurfa Özel İdare Spor Kulübü'ne 58-77 mağlup olduklarını anımsattı.

Kısıtlı kadroyla mücadele ettiklerini ifade eden Gökçe, şunları kaydetti:

''Bütün maçlarda ilk 2 periyotta galip geliyoruz, sporcularımızı dinlendiremediğimiz için son 2 periyotta mağlup oluyoruz. Kadromuz 7 kişiden oluşmakta. Bu sporcularımız da gönüllü olarak kulübümüzde mücadele ediyor. Dolayısıyla bu sporcularımızla antrenman yapamıyoruz. Ligin 2. devresinde kaynak bulduğumuz taktirde başka takımlara kiralık olarak verdiğimiz 4 sporcumuzu geri alabiliriz. Kiralık olarak verdiğimiz 4 kişi bizim en iyi sporcumuz. Onları takıma yeniden kazandırdığımız taktirde ligde bizi yenebilecek bir takım yok. Ligde kalmak için mücadele veriyoruz.''
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam