Leo Dubois'ya Juventus şoku!

Galatasaray'da forma giyen sağ bek Leo Dubois, Juventus'la transfer görüşmelerine başladığı sırada İtalya'daki flaş gelişmeyle büyük şok yaşadı.

, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Leo Dubois'ya Juventus şoku!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
01 Aralık 2022 09:11
Leo Dubois
Leo Dubois
Galatasaray
Galatasaray 'ın tecrübeli sağ beki Leo Dubois, tam da Juventus'la transfer görüşmelerine başladığı sırada İtalya'da yaşanan flaş gelişmeyle büyük şok yaşadı.

Juve'nin patronu Andrea Agnelli ve tüm yönetim kurulu üyeleri, kulübe açılan maddi usulsüzlük soruşturması nedeniyle topluca istifa etti. Böylece Dubois'nın Juve'ye transfer ihtimali de rafa kalkmış oldu.

FIORENTINA DA İLGİLENİYOR

Çizme basınına göre bir başka İtalyan kulübü Fiorentina da Dubois'yla ilgileniyor. Galatasaray ise Dubois'nın satılma ihtimali nedeniyle bu bölgeye takviye çalışmalarına başlamıştı. Ancak Fransız futbolcunun durumundan bağımsız olarak, sağ beke yerli takviyesi doğrultusunda araştırmaların sürdüğü belirtiliyor. Hedefte ise Mert Müldür ve Onur Bulut gibi isimler var. 

SPORX ÖNERİYOR
www.hazirol.gov.tr adresinde yayımlanmakta olan ve toplumda afet farkındalığını artırmayı amaçlayan eğitim videolarına da AFAD Acil mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.
Tümü
 Reklam 
TÜMÜ