Kutlamada Aziz Yıldırım'dan mesaj!

Kamp çalışmalarını Antalya'da sürdüren Fenerbahçe'de başarılı futbolcu Gökhan Gönül'ün doğum günü kutlandı.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Kutlamada Aziz Yıldırım'dan mesaj!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
05 Ocak 2013 08:59
Sezonun ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Fenerbahçe'de, futbolcu Gökhan Gönül'ün 28. yaş günü pasta kesilerek kutlandı.

Kulübün resmi internet sitesinde yer alan bilgiye göre Sarı-lacivertli ekibin kamp yaptığı Sendito Zeynep Oteli'nde gerçekleştirilen basına kapalı doğum günü kutlamasına teknik heyet ve futbolcuların yanı sıra Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Başkan Yıldırım'ın yaptığı konuşmada ''Önemli bir sene, herkes burada bir aile olduğunu kabul etsin ve öyle görsün. Hep beraber iyi çalışalım, sonunda da şampiyon olalım ve taraftarımızı üzmeyelim'' şeklinde ifadeler kullandığı bildirildi.

Gökhan Gönül'ün ise yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak kenetlendiklerini dile getirerek, ''Bazen bütünleşmek için bir araç gerekir. Sanırım bu da onlardan biri oldu. Hep beraber yeniden toplandık. Başkan, hoca, teknik heyet ve futbolcular herkes bir arada. Güzel günler göreceğimize inanıyoruz. Hep birlikte kenetlendik, şampiyon olarak sezonu bitireceğiz'' diye konuştuğu belirtildi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam