Konya başkanından destek mesajı

2012 yılını değerlerdiren Torku Konyaspor başkanı Ahmet Şan, 2013 yılı umut veren açıklamalarda bulundu ve Konyalılardan destek istedi.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Konya başkanından destek mesajı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
08 Ocak 2013 20:23
Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, 2012 yılını geride bıraktıklarını ancak kendilerini hem sportif hem de maddi sorunların bir adım daha çözülmesi için gayret gösterecekleri zorlu bir yılın beklediğini söyledi.

Şan, yaptığı açıklamada, göreve geldikleri günden bu yana sürekli Konyaspor'un itibarını geri kazanması ve mali anlamda yaşadığı sorunların çözümü noktasında tüm Konya'nın takıma destek vermesi gerektiğini vurguladıklarını belirtti.

Bu konuda yapılan temasların olumlu sonuçlandığını ve Konyaspor'un daha kötü durumlara düşmeden ayakta kalmasını sağladıklarını vurgulayan Şan, şunları kaydetti:

''2012 yılını geride bıraktık ama bizi hem sportif hem de maddi sorunların bir adım daha çözülmesi için gayret göstereceğimiz zorlu bir yıl bekliyor. Konyaspor büyük bir camia ve mevcut sorunların üstesinden gelinmesi adına yaşanabilecek kuvvetli bir birliktelik, takımımızı hak ettiği yere taşıyacaktır. Düşünülen projelerin hayata geçirilmesi halinde Torku Konyaspor'un bir anlamda geleceğinin kurtulması ve artık kendi kendine yetebilecek duruma gelmesi hep güzel gelişmeler.''

Şan, 2013 yılında kanaat önderleri, sponsorlar ve diğer destekçilerin katkılarının daha da artacağına inandıklarını dile getirdi.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam