Kayserispor: "Beşiktaş'tan fazla pozisyona girdik"

Kayserispor Yardımcı Antrenörü Hari Vukas, 0-0 biten Beşiktaş maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com ve AA, Fotoğraf; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Kayserispor: 'Beşiktaş'tan fazla pozisyona girdik'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
12 Şubat 2024 22:35
Son güncelleme 12 Şubat 2024 23:47
Kayserispor Yardımcı Antrenörü Hari Vukas, 0-0 biten Beşiktaş maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'tan daha iyi bir oyun sergilediklerini söyleyen Vukas, "Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, çok zor bir mücadeleydi. Beşiktaş'ın çok iyi bir takım olduğundan bahsetmiştim. Ama biz takım olarak sahanın her yerinde çok iyi mücadele ettik. Sonuna kadar gol atmak istedik. Beşiktaş'tan daha fazla tehlikeli pozisyona girdik. Bunları değerlendiremedik. Takımla gurur duyuyorum. Önümüze bakacağız. Bu maçtan gerekli dersleri çıkaracağız" sözlerini sarf etti.
BASIN TOPLANTISI

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Vukas, zor bir mücadele olduğunu ifade etti.

Çok zor geçen maçta sahanın her yerinde takım halinde mücadele ettiklerini ve savaştıklarını belirten Vukas, şunları kaydetti:

"Maçın sonuna kadar da gol atmak istedik. Bu bağlamda takım halinde birçok gol pozisyonuna girdiğimizi düşünüyorum. Ne yazık ki bunları değerlendiremedik. Günün sonunda bu maçtan özellikle oynadığımız oyun olarak çıkaracağımız bazı pozitif şeyler var. Bu pozitif çıkarımlarla yolumuza devam edeceğiz. Önümüzde uzun ve aynı zamanda çok zor bir sezon var. Aynı şekilde kale önünde yakaladığımız şansları değerlendirmek adına daha fazla çalışmamız gerektiğini düşünüyorum."
Tümü
 Reklam