Karabükspor'un geleceği parlak

Kardemir Karabükspor Başkanı Nevzat Şahin: takım olmamızda en büyük pay hocamız Mesut Bakkal'ındır" diyerek Karabükspor'un geleceğinin parlak olduğunu söyledi.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Karabükspor'un geleceği parlak
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Ocak 2013 11:53
Kardemir Karabükspor Başkanı Nevzat Şahin eksik futbolcularına rağmen Trabzonspor maçında herkese takım olduklarını gösterdiklerini belirterek, "Bunda da en büyük pay hocamız Mesut Bakkal'ındır. Bu takım çok güzel günler yaşatacak" dedi.

Kardemir Karabükspor deplasmanda Trabzonspor'u 3-1 yenerek üst üste 4'üncü galibiyetini aldı. Kardemir Karabükspor Başkanı Nevzat Şahin, Trabzonspor galibiyetini taraftarlara armağan ederek, "Oyuncularımız yürekleriyle oynadılar. Teknik ekibimizi ve oyuncularımızı tebrik ediyorum, hepsinin gözlerinden öpüyorum. Yakaladığımız seriyi ikinci yarıya deplasmanda galip gelerek devam ettiriyoruz. Çok mutluyuz. İnşallah Allah bu mutluluğumuzu bozmaz ve böyle yolumuza devam ederiz" dedi.

Bundan sonra her şeyin daha iyi olacağını söyleyen Şahin, "Bu eser taraftarımızın, futbolcularımızın, teknik ekibimizin eseridir. Önemli olan yakaladığımız istikrarın bundan sonra da devam etmesidir. Şunu da gördük, bu takım ne kadar çok eksik olsa da takım oldu. Herkese takım olduğumuzu gösterdik. Bunda da en büyük pay hocamız Mesut Bakkal'ındır. Bundan sonra kim oynarsa oynasın bizim için fark etmeyecek. Taraftarlarımız bu takımın arkasında olsunlar. Bu takım onlara çok güzel günler yaşatacak" diye konuştu.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam