Kaka Milan'a gitmiyor!

Milano ekibinin transfer için görüşmelere başladığı Real Madrid'in futbolcusu Kaka'ya kötü haber geldi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Kaka Milan'a gitmiyor!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
22 Ocak 2013 01:49
Tatil için gittiği İtalya'da eski kulünü Milan'a geri dönme konusunda demeç vermesinin ardından, Milano ekibinin transfer için görüşmelere başladığı Real Madrid'in futbolcusu Kaka'ya kötü haber geldi.

Milan İkinci Başkanı Adriano Galliani gazetecilere Brezilyalı yıldızı kulübe geri döndürmek için süren görüşmelerin olumsuz sonuçlandığını söyledi. Maddi konularda anlaşamadıklarını belirten İtalyan yönetici, "Kaka görüşmeleri olumsuz sonuçlandı. Maddi sebeplerden dolayı anlaşma mümkün değil. Her şey tamamdı; fakat anlaşamadık" diyerek olayın kendileri için kapandığını belirtti.

Geçtiğimiz hafta Kaka, sözleşmesinin feshedileceği iddialarının ardından çarpıcı açıklamalarda bulunup, eski kulübü Milan'a dönüş kapılarını açmıştı. Kulübü Real Madrid ile Milan'ın anlaşması durumunda İtalyan devine dönebileceğini beliren Sambacı, "Her türlü çözüme ortak olurum. Daha önce de Real Madrid'e söyledim. Hâlâ Milan'a şükran duyuyorum. Milan'ı çok seviyorum ve orada birçok iyi arkadaşı bıraktım." ifadelerini kullanmış ve Milan'da oyuncu için harekete geçmişti.

 

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam