Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

John Wall: "%110 sağlıklıyım"

Washington Wizards yıldızı John Wall, 2018 ve 2019'da sol topuğundan ve sol aşil tendonundan geçirdiği ameliyatlardan sonra tamamen iyileştiğini söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Washington Wizards yıldızı John Wall, 2018 ve 2019'da sol topuğundan ve sol aşil tendonundan geçirdiği ameliyatlardan sonra tamamen iyileştiğini söyledi.

Wall, 2018 yılının Aralık ayından beri bir NBA maçında oynamamıştı:

"Şu anda %110'um. Sağlıklıyım. Sahaya geri dönmek için sabırsızım."

Wall, takvimin ne kadar geç kaldığına bakılmaksızın bu sezon geri dönmeyeceğini de sözlerine ekledi:

"Sadece sahaya geri dönmeye ve Brad'in (Beal) nasıl geliştiğini, ekibimizin nasıl geliştiğini, gelecek sezon için kendimizi hazırlamak ve neler yapabileceğimizi görmek için organizasyonda nasıl değişiklikler yaptığımızı görmeye odaklandım."

"Bu oyunun elinizden ne kadar çabuk alınabileceğini anladım. Normalde tüm sakatlıklarla oynamaya çalışırım, çünkü 'Eğer sorun yoksa, devam et.' mentalitem var. Tüm paramı elimden alsanız dahi, oyunu her zaman oynadığım gibi oynarım. Çünkü o kadar seviyorum."