"Jesus, Fenerbahçe'ye imza attı!"

Fenerbahçe ile Jorge Jesus arasında sözleşmelerin imzalandığı, Portekizli hocanın sarı lacivertli kulübün başına geçtiği iddia edildi.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Jesus, Fenerbahçe'ye imza attı!'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Mayıs 2022 13:58
Son güncelleme 21 Mayıs 2022 20:42
Fenerbahçe'nin teknik direktör Jorge Jesus ile yaptığı prensip anlaşmaya dair Portekiz'den daha fazla detay gelmeye başladı.

Record'da yer alan habere göre; Fenerbahçe, Jorge Jesus ve ekibine toplam 7 milyon euro maaş ödemesi yapacak. Fenerbahçe ve Jorge Jesus arasında sözleşme, tek şartın gerçekleşmesi halinde geçersiz kılacağı şekilde imzalandı. Ancak, Fenerbahçe Öznur Kablo Yeni Malatyaspor'u mağlup edip Şampiyonlar Ligi ön elemelerini geçince bu şart da ortadan kalkmış oldu.

Ali Koç ile Jorge Jesus'un uzun süren görüşmeler ve doğrudan temaslar yaptığı, bunun sonucunda sözleşmenin imzalandığı kaydedildi.

ARALIK AYINDAN BERİ GÖRÜŞÜYORLAR

Fenerbahçe ile Jesus arasındaki görüşmelere dair daha fazla detay da verildi. Jesus'un Benfica'dan ayrılmasının ardından 2021'in sonundan beri Fenerbahçe ile görüşmelerin olduğu, Portekizli teknik direktörün sezon sonunda ve Şampiyonlar Ligi bileti alınması halinde geleceğini ilettiği de vurgulandı. 

Tümü
 Reklam