İşte Trabzonspor'un transferdeki yol haritası!

Gelecek sezonun kadro çalışmalarına start veren Trabzonspor'da plan belli. Şiddetli ve temaslı oynayan bir kadro kurmayı hedefleyen ve işlerinin hiç kolay olmayacağını söyleyen teknik direktör Abdullah Avcı, hırslı ve aidiyeti yüksek oyuncuları almak istiyor.

Haber; Sabah, Fotoğraf; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
İşte Trabzonspor'un transferdeki yol haritası!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Nisan 2024 12:31
Sahasında oynadığı karşılaşmada Sivasspor'a 1-0 mağlup olarak istikrarı bir türlü yakalayamayan Trabzonspor'da ligin bitimine az bir zaman kala gelecek yılın planlaması da önemli oranda şekillenmeye başladı.

Kulüp başkanı Ertuğrul Doğan'ın, "Sezon sonunda büyük bir değişim yapacağız" açıklamasını destekleyecek şekilde teknik direktör Abdullah Avcı da mesajlar verdi. "Değişimler biraz sancılı olur, çalışmasını yapıyoruz" ifadelerini kullanan tecrübeli teknik adam, kafasındaki yol haritasını belirledi.

YÖNETİME RAPOR SUNACAK

60 yaşındaki çalıştırıcı, "Şiddetli ve temaslı olmamız lazım" diyerek kadroya katmayı düşündükleri oyuncuların bu tarzda olacağına vurgu yaptı. Ayrıca çok beğendiği Belçikalı sağ bek Thomas Meunier gibi takıma aidiyet ile bağlı olan tecrübeli isimlerin sayısının da artacağına işaret eden Avcı'nın, kalan haftalarda takımda kalacak isimlerle ilgili bir rapor hazırlayarak yönetime sunacağı ifade edildi.

Şu ana kadar transferde bazı futbolcularla ön temas kuran yönetim, sezon biter bitmez düğmeye basacak.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam