İsmailoğlu: "F.Bahçe ile hayallerimi..."

Hem plajda hem de salonda Ay-Yıldızlı formayı giyme başarısı gösteren Meliha İsmailoğlu açıklamalarda bulundu.

Haber; Vatan
Abone Ol
İsmailoğlu: 'F.Bahçe ile hayallerimi...'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Temmuz 2014 11:44
Hem Plaj Voleybol Milli Takımı’nda hem de Filenin Sultanları’nın formasını giyerek 2 kulvarda da Ay-Yıldızlı formayı terleten isim olan Meliha İsmailoğlu kariyeri hakkında konuştu. 16 yaşında Bosna-Hersek’ten Türkiye’nin yolunu tutan 21 yaşındaki başarılı smaçör şunları söyledi:

“Aslında ben Bosna’da da plaj voleybolu oynuyordum ama buradaki gibi profesyonel olarak değil. Türkiye’de katıldığım ilk turnuvada 3. oldum ve daha sonra da milli takıma alındım.

‘GURURLUYUM’

Salona ise Avrupa Ligi’nin 4. ayağı olan Azerbaycan deplasmanında katıldım. Takım arkadaşlarıma çok hızlı şekilde uyum sağlamaya çalıştım. Ve şu anda da her şey gerçekten çok iyi gidiyor. Aman nazar değmesin diyelim...

Türk Milli Takımı’nın formasını giydiğim için gurur duyuyorum. Biz genç bir takımız ve sahada her zaman canlı, hırslı ve daha istekli oynadığımızı düşünüyorum. Avrupa Ligi finalinde oynamak bizim için çok büyük bir şans, bunu iyi değerlendirmek istiyoruz. İyi işler başaracağımıza inanıyorum.

Plaj voleybolunu seneye oynar mıyım bilmiyorum. Büyük bir camiaya katıldım artık. Daha fazla maçlarımız olacak ve daha üst seviyede mücadele edeceğiz. Bu sene sezona en iyi şekilde hazır girmek istiyorum. O yüzden bu sezon plaj voleybolu oynadım çünkü faydasını gördüm.”

‘Plajda oynamak daha zor’

“Aslında plaj ve salon voleybolu çok farklı. İlk plaja gittiğimde, voleybol salonda da aynı burada da diye düşündüm ama hiç alakası yok. Şu an plaj voleybolu daha zor tabii ki de. Salondan geldiğim için daha da zor görünüyor.”

‘F.Bahçe ile hayalimi gerçekleştirdim’

En büyük hedefim İstanbul’a gelmek ve büyük bir kulübe transfer olmaktı. Hayallerimi F.Bahçe’ye gelerek gerçekleştirdim. Bundan sonraki hedefim burada kalıcı olmak.”


Tümü
TÜMÜ