iddaa oynadı, kaybetti ve Ali Palabıyık'a dava açtı!

Türkiye'nin gündemine oturan Ali Palabıyık için flaş bir dava başvurusu da yapıldı.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
iddaa oynadı, kaybetti ve Ali Palabıyık'a dava açtı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Eylül 2017 14:50
Son güncelleme 26 Eylül 2017 16:12
- SPORX ÖZEL - Süper Lig'de Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan ve sarı-lacivertli takımın 2-1 üstünlüğü ile biten derbi maça hakem Ali Palabıyık'ın kararları damga vurdu. Türkiye'nin gündemine oturan Ali Palabıyık için flaş bir dava başvurusu da yapıldı.

Avukat Bilal Küçükşengün, iddaa'da Beşiktaş lehine 50 TL yatırdığını ve hakem Ali Palabıyık'ın kararlarından dolayı maddi ve manevi zarara uğradığını öne sürürerek Beykoz 1. Asliye Hukuk Mahkemesi'ne başvuruda bulundu.

Başvuruda şu şekilde;

23 Eylül Cumartesi akşamı Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan derbi maçta hakem maçın sonucuna direk tesir eden ciddi hatalar yapmıştır. Bu hatalar sonucunda uğradığım maddi zararın tazminini talep ediyorum.

Maçta bir çok tartışmalı pozisyon olmakla birlikte, tüm spor otoriteleri tarafından oybirliğiyle hakemin kusurlu olarak görüldüğü ve maçın sonucunu direk olarak etkileyen iki pozisyon vardır. Birincisi Negredonun attığı ama ofsayt gerekçesiyle verilmeyen nizami gol. Diğeri ise, Cenk'in verilmeyen penaltısıdır. Gözlemci raporu çok net. Mahkeme dosyasına anılan gözlemci raporunun celbini istiyoruz. Ayrıca, Hakem hocalarından oluşacak bilirkişi heyeti atanmasını ve maçtaki hakem hataların tespiti ile bu hataların maçın sonucuna tesiri konusunda rapor alınmasını ve nihayetinde, hakemin kusuru sabit olduğunda uğradığımız maddi ve manevi zararın tazminini talep ediyorum.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam