Hüseyin Özcan'dan iddialı sözler

Turgutluspor Teknik Direktörü Hüseyin Özcan, hedeflerinden uzaklaştığını anladığı anda takımdan ayrılacağını belirtti.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Hüseyin Özcan'dan iddialı sözler
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
29 Ocak 2013 16:03
Turgutluspor Teknik Direktörü Hüseyin Özcan, takım olarak hedeflerinden uzaklaşmadıklarını, hedeflerinden uzaklaştıklarında da takımdan ayrılacağını söyledi.

Hüseyin Özcan, düzenlediği basın toplantısında, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden TKİ Tavşanlı Linyitspor Teknik Direktörü Arif Peçenek'in ailesi ile kulübüne baş sağlığı diledi.

Lİgde 2-1 yenildikleri Hatayspor karşısında devre arasında yaptıkları çalışmaları gösterme imkanı bulamadıklarını ifade eden Özcan, ''Kaybetmeyi hak etmediğimiz bir oyun ortaya koyduk. Ancak sahadan yenik ayrıldık. Girdiğimiz pozisyonları değerlendirseydik sahadan galip ayrılabilirdik. Kazanmamız gereken, takımımız için moral motivasyon yükleyecek bir maçı kaybettik'' diye konuştu.

Bu hafta karşılaşacakları Nazilli Belediyespor müsabakasının takım için önemli olduğunu belirten Özcan, şunları kaydetti:

''Tek düşüncemiz, Nazilli Belediyespor müsabakasından puan veya puanlarla ayrılarak Turgutlu'ya dönmek. Takımı yarıştan kopmuş saymıyorum. Play-off iddiamız devam ediyor. Hiçbir zaman hedefsiz çalışmadım. Bu takıma geldiğimde koymuş olduğum hedefim ne ise odur. Hedefimizden uzaklaştığımızı anladığım zaman takımı bırakırım.

Başarılı olmak için geldim. Bulunduğum lig, şehrimizin arzu ettiği ve istediği bir lig değil.''

Özcan, Nazilli Belediyespor maçında sakatlıkları devam eden Ertan ve Youssef'in kadroda yer almayacağını sözlerine ekledi.


GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam