Hakemler Sprint Testi'nden geçtiler

Merkez Hakem Kurulu Üst Klasman Hakem Ara Semineri'ne katılan hakemler, FIFA Sprint Testi'nden katıldılar ve son durumlarını gözden geçirme şansı buldular.

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Hakemler Sprint Testi'nden geçtiler
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
09 Ocak 2013 14:24
Merkez Hakem Kurulu Üst Klasman Hakem Ara Semineri'ne katılan hakemler, FIFA Sprint Testi'nden geçti.

Antalya Mardan Palace'da dün başlayan seminerin ikinci gününde üst klasman hakemler, Zeytinköy 100. Yıl Tesisleri'nde gerçekleştirilen fiziksel teste katıldı. Hakemler, MHK Fiziksel Gelişim Sorumlusu Ali Kızılet gözetiminde testi başarıyla tamamladı. Testte, UEFA Hakem Komitesi Üyesi Jaap Uilenberg ve UEFA Yardımcı Hakem Eğitimcisi Giovanni Stevanato ise, hakemlerin son durumlarını gözlemleme fırsatı buldu.

FIFA Dünya Kulüpler Kupası'nda görev yapan Elit Hakem Cüneyt Çakır, Japonya'da testi geçtiği; Özgür Yankaya da bugün oynanacak Akhisar Belediye Gençlik ve Spor-Medical Park Antalyaspor erteleme maçını yöneteceği için FIFA Sprint Testi'nde yer almadı. Fırat Aydınus ve Hüseyin Göçek ise, Roma'da yapılacak UEFA Yo-Yo Testi'ne katılacakları için yarın Yo-Yo Testi'nden geçecek.

MHK Başkanvekili Yüksel Okçuoğlu yaptığı açıklamada, bu sezon 3'üncüsü yapılan testte hakemlerin sıkıntı yaşamadığını ve performanslarından memnun olduklarını ifade etti.
MHK Üst Klasman Hakem Ara Semineri, bugün saat 13.00'te başlayacak seminer açılış töreni ile devam edecek.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam