Gümüşhane Torul için kritik karşılaşma

Gümüşhane Torul Gençlik Antrenörü Ali Bahadır Aksoy, 4 Eylül Belediye karşılaşmasının kendileri açısından çok önemli olduğunu belirtti.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Gümüşhane Torul için kritik karşılaşma
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
24 Ocak 2013 11:08
Gümüşhane Torul Gençlik Antrenörü Ali Bahadır Aksoy, hafta sonu sahalarında yapacakları 4 Eylül Belediye karşılaşmasının zor ama kazanmak zorunda oldukları bir maç olduğunu söyledi.

Aksoy, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 4 Eylül Belediye ile ilk yarıda deplasmanda yaptıkları karşılaşmayı kaybettiklerini belirterek, ''Rövanş maçını sahamızda, taraftarlarımız önünde oynayacağız. 4 Eylül Belediye karşılaşması zor ama kazanmak zorunda olduğumuz bir maç'' dedi.

Karşılaşmanın her iki takım için de önemli olduğunu ifade eden Aksoy, ''Karşılaşmayı, iki takım için play-off serisine girebilme maçı olarak görüyoruz. Kim kazanırsa ilk sekize girme şansını yükseltmiş olacak. Maçı, sahamızda ve seyircimiz önünde kazanacağız. Geçen hafta Yenişehir Belediye maçını kazanmamız bize moral oldu.

Ancak 4 Eylül Belediye, Yenişehir Belediye'den daha iyi bir takım. Tüm bunları göz önüne alarak hazırlığımızı sürdürüyoruz'' diye konuştu.

Aksoy, ikinci yarının ilk karşılaşmasında deplasmandaki Arkas Spor karşılaşmasında omzundan sakatlanan Maiyo'nun, her geçen gün iyiye gittiğini dile getirerek, ''Fizik tedavisi sürüyor. Antrenmanlara katılıyor. Zor antrenman yaptırmıyoruz. 4 Eylül Belediye karşılaşmasında kadroda yer alacak'' dedi.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam