Göksel Gümüşdağ: "Beşiktaş'ın istediği adil mi?"

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Ankaragücü'nü eledikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Göksel Gümüşdağ: 'Beşiktaş'ın istediği adil mi?'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Mayıs 2023 00:32
Son güncelleme 26 Mayıs 2023 01:43
Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Ankaragücü'nü eledikleri maçın ardından konuştu.

Göksel Gümüşdağ yaptığı açıklamada, "Oyuncularımız çok büyük efor gösterdi. Final oynandığı zaman 54 maç oynamış olacağız sanıyorum. Türkiye de bizim kadar maç oynayan bir takımın olmadığını sanıyorum. Kaptanımız Mahmut Tekdemir'in çok ciddi bir sakatlığı var, ameliyat olması gerekiyor. Doktor bir maç bile oynamamalı dedi ama yarı finalde oynamak istediğini söyledi ve oynadı." ifadelerini kullandı.

TFF BAŞKANLIĞIYLA İLGİLİ AÇIKLAMA

Avrupa'ya gitmek istediklerini söyleyen Gümüşdağ, "Avrupa'ya gitmek istiyoruz. Daha önce 2 final oynadık. Finalin nerede oynanacağı maçtan 2 saat önce açıklanmış. Önceden kulüplerle istişare ederlerdi böyle bir durumda. Hayırlısı olsun." diye konuştu.

TFF başkanlığıyla ilgili ise, "TFF başkanlığı gibi durum şu an gündemimizde değil. TFF'nin şu an bir başkanı var, maçlarımız oynansın o duruma sonra bakarız." açıklamasını yaptı.

"BEŞİKTAŞ'IN İSTEDİĞİ ADİL Mİ?"

Ligden çekilen takımlar ile ilgili Beşiktaş'ın başvurusuna şu ifadelerini kullandı; "İki kararın da çok adil olduğunu düşünmüyorum. Daha önce böyle alınmış emsal bir karar yok. Beşiktaş'ın talebi doğrultusunda bir karar alınsaydı da çok adil olur muydu bilemiyorum." 

 
Tümü
 Reklam