Galatasaray'dan Quaresma açıklaması!

Galatasaray Spor Kulübü, Ricardo Quaresma hakkında resmi siteden bir açıklama yayımladı.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Galatasaray'dan Quaresma açıklaması!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Ocak 2013 14:31
Galatasaray Spor Kulübü, Ricardo Quaresma hakkında resmi siteden bir açıklama yayımladı. Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Quaresma'nın transferi için ne Beşiktaş ne de Portekizli futbolcunun kendisiyle bir görüşme yapılmadığı bildirildi.

İŞTE YAPILAN O AÇIKLAMA: 

"Son günlerde yazılı ve görsel medyada Quaresma transferi ile ilgili olarak kulübümüzün girişimleri konusundaki çıkan haberlerin tamamı YANLIŞ bilgilere dayanmaktadır.

İsim teknik heyetimize seçenek olarak sunulduğunda, oyuncunun kalitesi tartışılmayacak olmasına rağmen transfer için hedef oyunculardan olmadığı bilgisi ilgili yönetim kurulu üyelerimize iletilmiştir. Bu sebeple konuyla ilgili Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile herhangi bir görüşme olmamıştır.

Gelecek oyuncu olarak ifade edilen Quaresma bilgisi ne kadar YANLIŞ ise karşılığında kulübümüzden ayrılacağı ifade edilen oyuncularımızın bilgileri de o derece YANLIŞTIR.

Galatasaray Spor Kulübü olarak, transfer döneminde kulübümüzün yüksek menfaatlerinin gereği şeffaf bir duruş sergileyeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın."

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam