Galatasaray'da teklif var, muhatap yok

Galatasaray'da Lyon, Kerem Kerem Aktürkoğlu için, Lille ve Montpellier de Mustafa Muhammed için fırsat kolluyor. Ancak oyuncuların menajerleri seçime hazırlanan Galatasaray'da görüşecek kimse bulamıyor.

Haber; Türkiye, Fotoğraf; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Galatasaray'da teklif var, muhatap yok
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
27 Mayıs 2022 09:26
Son güncelleme 27 Mayıs 2022 09:50
Galatasaray'da 11 Haziran'da yapılacak seçimler birçok alanda kulübün elini kolunu bağlıyor.

Bu konuların en başında da transfer geliyor. Çünkü seçilecek başkan ve yönetimin transferde nasıl bir yol izleyeceğinin yanı sıra, Burak Elmas yönetimi bütün görüşmeleri durdurma kararı aldı. Üstüne bir de Torrent ile yolların ayrılacağı hesaba katılınca ne gelecek isimler ne de yolların ayrılacağı oyuncular konusundaki belirsizlik zirve yapıyor. Bunun en net örneği ise bu sezon beklentilerin de üzerinde patlama yapan Kerem Aktürkoğlu'nda yaşanıyor.

ZAMALEK PARA BEKLİYOR

Millî oyuncu, Avrupa'nın dev kulüplerinin radarına girerken Lyon sarı kırmızılılarla görüşerek elini çabuk tutmak istiyor. Ancak Fransız ekip de seçim sonucunu beklemek zorunda kaldı. Ayrıca daha önce Bordeaux'nun kapısından dönen Mustafa Muhammed için de Lille ve Montpellier devreye girdi. Mısırlı oyuncunun menajeriyle ilk temaslar kuruldu. Zamalek'e henüz 4 milyon dolarlık ödeme yapmayan Sarı-kırmızlılarda yeni yönetim gelecek teklifleri gündeme alarak bu mecburi ödemeden kaçınabilir.

FRANSA HAYALİ

Daha önce Bordeaux'nun kapısından dönen Mustafa Muhammed, Domenec Torrent'in gelişiyle formasını Gomis'e kaptırmıştı. Bu sezon 8 gol atıp 5 asist yapan Mısırlı oyuncunun Fransa'ya transfer olma fikrine sıcak baktığı öğrenildi. 

Tümü
 Reklam